08-11-2022 | 14:50
Body tekst
Tip-top
Heb je even geen baan of ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging? Dan kan Senzer jou begeleiden én kun je zelf aan de slag via het Talentcenter.
Op deze pagina vind je een aantal tips die gaan helpen.
Ken jij jezelf goed genoeg?
|
![]() |
Ontdek je talent
![]() |
Hoe leuk is het om ergens te werken waar je energie
|
Verken je persoonlijkheid
Hoe omschrijf jij jezelf? En wat zeggen anderen over jou? Doe de snelle ‘Big 5’ persoonlijkheidstest en ontdek binnen 15 minuten je belangrijkste persoonlijkheidskenmerken. En kom er zo achter waar jij het liefst jouw tanden in wil gaan zetten.→ Wil jij deze persoonlijkheidstest maken?
|
![]() |
Arbeidsritme opdoen en werktalenten ontwikkelen
![]() |
Er zijn leerwerkplekken en ook tijdelijke contracten bij de werkgevers waar Senzer veel mee samenwerkt. In een fijne werkomgeving leer je bij en het is makkelijker om te solliciteren als je werkt.
→ Wil jij arbeidsritme opdoen? Neem contact op met jouw contactpersoon bij Senzer om de mogelijkheden te bespreken.
|
Afbeelding
